Надійшли нові товари!!!! Дивіться в розділі "Нові надходження"!

укр
  • Пн.-Пт. - 900-1800
  • Сб., Нд. - за домовленістю
Введіть назву або номер запчастини
укр
Вхід для партнерів

Доставка і оплата

Доставка по Україні відбувається за підтримки кур'єрських служб доставки. Вартість і час доставки розраховується індивідуально, залежно від дальності, габаритів і ваги вантажу, а також від обраного перевізника і способу доставки. Замовлення на відправлення приймаються з понеділка до п'ятниці з 09:00 до 16:30 і в суботу з 10:00 до 12:00 і відправляються того самого дня через одного із зазначених нижче перевізників (за бажанням клієнта)

   1. Нова Пошта 

   2. САТ

Способи оплати

Оплата замовлених у нас запасних частин може здійснюватися кількома способами:

   1. безготівковий розрахунок за реквізитами: ТОВ "ВДС-Торг", Код ЄДРПОУ: 34719939, р.р.: 26002601347612 у Сірецькому вид. ПАТ "ОТП БАНК", МФО 300528

   2. Накладений платіж.  Сума витрат за пересилку післяплатою становитиме 2% від вартості замовлення, але не менше 35 грн.

   3. готівковий розрахунок у магазині

Повернення товару

Згідно зі ст. 9 Закону України "Про захист прав споживача" повернення товару можливе в 14-денний термін з моменту купівлі (включно з днями транспортування) за умови, що його не використовували, а також збережено товарний вигляд деталі (цілісність пакування, комплектність, відсутність слідів встановлення). Поверненню не підлягають замовлені позиції і позиції з партнерських складів. Всі повернення здійснюються за рахунок і силами покупця. ПОВЕРНЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ товари: електрообладнання, деталі, що містять елементи електроніки, розпилювачі, бензонасоси, свічки та автoрідини будь-яких виробників.

Усі повернення підлягають попередньому узгодженню з менеджером. Після відправки повернення необхідно повідомити номер ТТН за тел. 067 373 32 23